JEPET ME QERA JEPET DYQAN ME QERA 60M2 NE PARRUCE
Benard
Prill 4, 2019 | 53
DETAJET E NJOFTIMIT
GJENDJA
DHOME
SIP m2
KATI
LEKE
QYTETI

Jepet dyqan ne Shkoder Parruce  60m2 mund te perdoret per butik sallon bukurie callcenter zyre  Sherbime te ndryshme pasi eshte nje vend strategjik per biznes  0688386499


Mënyra më e shpejte dhe efikase per te bere veprime si: Shitje, Blerje, Punesim, Reklamim online! Eshte falas! Cfare pret?

SHES #Shitet Shtepi + Truall ne Golem €60000
#shitet shtepi +...
Shiko
SHES Shes Apratment 2+1 tek Shkolla e Baletit €81000
Shes apratment 2+1 tek...
Shiko
SHES #Shitet Ndertese private €70000
#shitet ndertese private
Shiko
SHES #SHITET NDERTESE PRIVATE 2+1 €70000
#shitet ndertese...
Shiko
SHES #Shitet Vile 2 kateshe ne Malin e Robit €175000
#shitet vile 2 kateshe...
Shiko
SHES #Shitet Hotel ne Golem €i diskutueshem
#shitet hotel ne golem
Shiko