SHES #SHITET SHTEPI + TRUALL NE GOLEM
AGJENSIA IMOBILIARE LIKA
Dhjetor 10, 2019 | 34
DETAJET E NJOFTIMIT
GJENDJA
DHOME
SIP m2
KATI
(Euro)
QYTETI

#Shitet Shtepi + Truall ne Golem Siperfaqja >Shtepi 110m2 >Toke 1500m2 Disponon uje te pishem dhe elektricitet Ofron pamje te detit Rruga e shtuar me asfalt Adresa: Kryemdhenj, Golem Çmimi €60.000 i diskutueshem Per me shume na kontaktoni ne 0695509143 Ju mirepresim!


Mënyra më e shpejte dhe efikase per te bere veprime si: Shitje, Blerje, Punesim, Reklamim online! Eshte falas! Cfare pret?

J. ME QERA Japet me Qera Qender Biznesi €5
Japet me qera qender...
Shiko
SHES Shes Apratment 2+1 tek Shkolla e Baletit €81000
Shes apratment 2+1 tek...
Shiko
SHES #Shitet Ndertese private €70000
#shitet ndertese private
Shiko
SHES #SHITET NDERTESE PRIVATE 2+1 €70000
#shitet ndertese...
Shiko
SHES #Shitet Vile 2 kateshe ne Malin e Robit €175000
#shitet vile 2 kateshe...
Shiko
SHES #Shitet Hotel ne Golem €i diskutueshem
#shitet hotel ne golem
Shiko