SHES DELL PC 5GB RAM 250HDD GRAFIKA E DEDIKUAR 1GB
jurgen
Dhjetor 2, 2019 | 8
DETAJET E NJOFTIMIT
LEK (LEKE/ALL)
QYTETI

Shitet kompjuter personal Dell Optiplex. Eshte ne gjendje shume te mire pune , me Windows te licensuar i pershtatshem per pune te ndryshme si dhe per lojra te ndryshme, mund ti instaloj lojra ose programe sipas deshires .Mund te luhet normalisht Blur , gta san andreas dhe vice city , pes 2017 , League of legends dhe shume te tjera. Karakteristikat: -Cpu inter core 2 duo 2.93 ghz -ram 5gb ddr3 -hdd 250 gb -grafika 1 gb dedicated Ati Radeon HD 4350 +1gb shared (2gb total) Pc shitet per asrsye mos perdorimi se bashku me komponentet origjinal mouse, tasitere dhe ekran ,plus nje antene wifi dhe dy usb joystick dhurate. Cmimi 15000. Tel ose Whatsapp : +355699412438


Mënyra më e shpejte dhe efikase per te bere veprime si: Shitje, Blerje, Punesim, Reklamim online! Eshte falas! Cfare pret?

BLEJ Apple iphone 11 pro max/Samsung Galaxy whatsapp:+18325693867 $700
Apple iphone 11 pro...
Shiko
OFROJ New Sealed Apple iPhone 11 Pro Max 512GB  - WORLDWIDE UNLOCKED - Various Colors/GB €499
New sealed apple...
Shiko
OFROJ Buy Now Apple iPhone 11 Pro,iPhone X All Sealed $400
Buy now apple iphone...
Shiko
SHES Apple iPhone XS Max - 512GB - Gold Unlocked €500.00
Apple iphone xs max -...
Shiko
OFROJ ri iPhone 11 Pro Max,iPhone 11 Pro,iPhone 11 €400
Ri iphone 11 pro...
Shiko
BLEJ Apple iPhone 11 Pro 64 GB € 580 iPhone 11 Pro Max 64 GB € 610 iPhone 11 64 GB € 450 iPhone XS 64 GB € 400 iPhone XS Max 64 gb € 430 iPhone X 64 gb € 300 iPhone XR 64 gb € 340 Whatsapp Chat +27661104268 €300
Apple iphone 11 pro 64...
Shiko