SHES #SHITET VILE 2 KATESHE NE MALIN E ROBIT
AGJENSIA IMOBILIARE LIKA
Nntor 24, 2019 | 31
DETAJET E NJOFTIMIT
GJENDJA
DHOME
SIP m2
KATI
(Euro)
QYTETI

#Shitet Vile 2 kateshe ne Malin e Robit Ndodhet ne nje zone shume te qete dhe shume prane detit Siperfaqja >Shtepia 186m2(pa ballkonet) >Toke 500m2 Vila posedon 3 Dhoma gjumi 2 Banjo Guzhine Dhome ndenje 2 Ballkone Parking ADRESA: Kompleksi i vilave prane market “Conad” Mali i Robit. Per me shume information na kontaktoni ne 0695509143 Ju mirepresim!


Mënyra më e shpejte dhe efikase per te bere veprime si: Shitje, Blerje, Punesim, Reklamim online! Eshte falas! Cfare pret?

J. ME QERA Japet me Qera Qender Biznesi €5
Japet me qera qender...
Shiko
SHES #Shitet Shtepi + Truall ne Golem €60000
#shitet shtepi +...
Shiko
SHES Shes Apratment 2+1 tek Shkolla e Baletit €81000
Shes apratment 2+1 tek...
Shiko
SHES #Shitet Ndertese private €70000
#shitet ndertese private
Shiko
SHES #SHITET NDERTESE PRIVATE 2+1 €70000
#shitet ndertese...
Shiko
SHES #Shitet Hotel ne Golem €i diskutueshem
#shitet hotel ne golem
Shiko