SHES #SHITET HOTEL NE GOLEM
AGJENSIA IMOBILIARE LIKA
Nëntor 21, 2019 | 33
DETAJET E NJOFTIMIT
GJENDJA
DHOME
SIP m2
KATI
(Euro)
QYTETI

#Shitet Hotel ne Golem Siperfaqja #Hotel 4800m2 #Toke 3000m2 Ndertesa posedon 90 Dhoma nga te cilat 8 suites Pishine dimerore Parking nentokesor 70% te punimeve te bera Pishine e jashte e pa ndertuar por e perfshir ne projekt. ADRESA: prane perroit te Agait, Golem. Çmimi i diskutueshem Per me shume informacion kontaktoni ne 0695509143 Ju mirepresim!


Mënyra më e shpejte dhe efikase per te bere veprime si: Shitje, Blerje, Punesim, Reklamim online! Eshte falas! Cfare pret?

J. ME QERA Japet me Qera Qender Biznesi €5
Japet me qera qender...
Shiko
SHES #Shitet Shtepi + Truall ne Golem €60000
#shitet shtepi +...
Shiko
SHES Shes Apratment 2+1 tek Shkolla e Baletit €81000
Shes apratment 2+1 tek...
Shiko
SHES #Shitet Ndertese private €70000
#shitet ndertese private
Shiko
SHES #SHITET NDERTESE PRIVATE 2+1 €70000
#shitet ndertese...
Shiko
SHES #Shitet Vile 2 kateshe ne Malin e Robit €175000
#shitet vile 2 kateshe...
Shiko