SHES SHITET TOKE NE KAVAJE
Fabjol
Nëntor 20, 2019 | 30
DETAJET E NJOFTIMIT
GJENDJA
DHOME
SIP m2
KATI
(Euro)
QYTETI

Shitet toke ne kavaje . Me sip 2750m2 Esht e paisur me te gjithe dokumentat perkatese . Esht e pershtatur per cdo objekt si ( shtepi magazine etj ) esht e cilesur edhe si kategoria e pare per prodhim buqesor. Ndodhet 1 km larg nga qyteti . Nr 0692400172 CMIMI I DISKUTUSHEM.


Mënyra më e shpejte dhe efikase per te bere veprime si: Shitje, Blerje, Punesim, Reklamim online! Eshte falas! Cfare pret?

J. ME QERA Japet me Qera Qender Biznesi €5
Japet me qera qender...
Shiko
SHES #Shitet Shtepi + Truall ne Golem €60000
#shitet shtepi +...
Shiko
SHES Shes Apratment 2+1 tek Shkolla e Baletit €81000
Shes apratment 2+1 tek...
Shiko
SHES #Shitet Ndertese private €70000
#shitet ndertese private
Shiko
SHES #SHITET NDERTESE PRIVATE 2+1 €70000
#shitet ndertese...
Shiko
SHES #Shitet Vile 2 kateshe ne Malin e Robit €175000
#shitet vile 2 kateshe...
Shiko