SHES **OKAZION** * SHITET HOTELI 2KATESH *
AGJENSIA IMOBILIARE LIKA
Nëntor 20, 2019 | 10
DETAJET E NJOFTIMIT
GJENDJA
DHOME
SIP m2
KATI
(Euro)
QYTETI

**OKAZION** * SHITET HOTELI 2KATESH * - Me nje projekt prej 5 katesh + Papafingo - Objekti ka nje siperfaqe prej 780m2 (ndertesa) * Ndersa siperfaqja totale e truallit eshte 2040 m2. * Kati i pare eshte i paisur me kuzhine , restorante ,Holl te madh ,gjithashtu ka edhe Market. * Kati i 2 ka 20dhoma te kompletuara. * Hoteli dhe vendi jane te gjitha te paisura me me certifikate pronesie dhe me leje ndertimi. * ADRESA: perroji i Agait vetem 150 m larg bregut te detit prane Hotel Premium ,Golem, Tiranë, Albania. - Na kontaktoni ne :0695509143


Mënyra më e shpejte dhe efikase per te bere veprime si: Shitje, Blerje, Punesim, Reklamim online! Eshte falas! Cfare pret?

SHES #Shitet Shtepi + Truall ne Golem €60000
#shitet shtepi +...
Shiko
SHES Shes Apratment 2+1 tek Shkolla e Baletit €81000
Shes apratment 2+1 tek...
Shiko
SHES #Shitet Ndertese private €70000
#shitet ndertese private
Shiko
SHES #SHITET NDERTESE PRIVATE 2+1 €70000
#shitet ndertese...
Shiko
SHES #Shitet Vile 2 kateshe ne Malin e Robit €175000
#shitet vile 2 kateshe...
Shiko
SHES #Shitet Hotel ne Golem €i diskutueshem
#shitet hotel ne golem
Shiko