SHES #SHITET SHTEPI NE SHKOZET
AGJENSIA IMOBILIARE LIKA
Nëntor 13, 2019 | 12
DETAJET E NJOFTIMIT
GJENDJA
DHOME
SIP m2
KATI
(Euro)
QYTETI

#Shitet Shtepi ne Shkozet Siperfaqja : >Truall 388m2 >Shtepi 110m2 Shtepia perbehet nga: 2 dhoma gjumi Guzhin+ dhome ndenje e perbashket Banjo E mobiluar Posedon dokumentacion te rregullt Adresa: Shkozet, Durrës Çmimi: €105.000 Na kontaktoni ne 0695509143 Ju mirepresim!!


Mënyra më e shpejte dhe efikase per te bere veprime si: Shitje, Blerje, Punesim, Reklamim online! Eshte falas! Cfare pret?

SHES #Shitet Shtepi + Truall ne Golem €60000
#shitet shtepi +...
Shiko
SHES Shes Apratment 2+1 tek Shkolla e Baletit €81000
Shes apratment 2+1 tek...
Shiko
SHES #Shitet Ndertese private €70000
#shitet ndertese private
Shiko
SHES #SHITET NDERTESE PRIVATE 2+1 €70000
#shitet ndertese...
Shiko
SHES #Shitet Vile 2 kateshe ne Malin e Robit €175000
#shitet vile 2 kateshe...
Shiko
SHES #Shitet Hotel ne Golem €i diskutueshem
#shitet hotel ne golem
Shiko