SHES #SHITET ПDYQAN PLLAKASH + TRUALL, TEK MALI I ROBIT
AGJENSIA IMOBILIARE LIKA
Tetor 28, 2019 | 12
DETAJET E NJOFTIMIT
GJENDJA
DHOME
SIP m2
KATI
(Euro)
QYTETI

#Shitet 🔹Dyqan Pllakash + truall 📐Siperfaqja Dyqan 200m2 Truall 1100m2 📍ADRESA: buze rruges dytesore Golem-Kavaje, Zona Mali i Robit. 💶Çmimi: I diskutueshem ☎️Na kontaktoni ne: 0695509143 Ju mirepresim!📐Siperfaqja Dyqan 200m2 Truall 1100m2 📍ADRESA: buze rruges dytesore Golem-Kavaje, Zona Mali i Robit. 💶Çmimi: I diskutueshem ☎️Na kontaktoni ne: 0695509143 Ju mirepresim!


Mënyra më e shpejte dhe efikase per te bere veprime si: Shitje, Blerje, Punesim, Reklamim online! Eshte falas! Cfare pret?

SHES #Shitet  Shtepi ne Shkozet €105000
#shitet shtepi ne...
Shiko
SHES #Shitet  Apartament 2+1 ne Golem €37000
#shitet apartament...
Shiko
SHES #Shitet Toke ne Golem €33000
#shitet toke ne golem
Shiko
SHES #Shitet_Apartament 2+1 €65000
#shitet_apartament 2+1
Shiko
SHES #Shitet Shtepi 3 Kateshe €53000
#shitet shtepi 3 kateshe
Shiko
SHES #Shitet Apartament 2+1+1 €45000
#shitet apartament 2+1+1
Shiko