SHES #SHITET NDERTESE PRIVATE 2+1
AGJENSIA IMOBILIARE LIKA
Dhjetor 2, 2019 | 19
DETAJET E NJOFTIMIT
GJENDJA
DHOME
SIP m2
KATI
(Euro)
QYTETI

# Shitet   🏡 Ndertese private 2+1 📐 Ka nje siperfaqe prej 138 m2 ✅ Paisur me te gjitha dokumentacionet 📍 Adresa: Rruga Antalia,prane rruges se Frigoriferit,Durres. 💶 Cmimi : 70.000 Euro i diskutueshem ! 📲 Na kontaktoni ne: 0695509143


Mënyra më e shpejte dhe efikase per te bere veprime si: Shitje, Blerje, Punesim, Reklamim online! Eshte falas! Cfare pret?

SHES #Shitet Shtepi + Truall ne Golem €60000
#shitet shtepi +...
Shiko
SHES Shes Apratment 2+1 tek Shkolla e Baletit €81000
Shes apratment 2+1 tek...
Shiko
SHES #Shitet Ndertese private €70000
#shitet ndertese private
Shiko
SHES #Shitet Vile 2 kateshe ne Malin e Robit €175000
#shitet vile 2 kateshe...
Shiko
SHES #Shitet Hotel ne Golem €i diskutueshem
#shitet hotel ne golem
Shiko
SHES Shitet toke ne kavaje €380
Shitet toke ne kavaje
Shiko